Електростатско бања стакло лепенки 3d филм три-димензионални транспарентен нетранспарентно балкон, кујна прозорец декорација прозорецот
Ново - 6 %

Електростатско бања стакло лепенки 3d филм три-димензионални транспарентен нетранспарентно балкон, кујна прозорец декорација

Залиха
DEN 191.52
DEN 180.00
Износот:

Име : лепак слободни електростатско стакло филм Големина : Цена должината е 1 метар. Ширина 30/40/50 / 60/70/80см Материјал; безбедност на ПВЦ материјал Карактеристики : Електростатско лепак-слободни материјали, оставајќи нема форумот може да бидат испратени постојано блокирање на сонцето, за да се избегне изложување, заштита на приватноста, стоп УВ зраци. Лесно да се залепи. Испорака : Ние брод заедно. ако купувачот купи 2 парчиња, па ќе добиете еден тек на 2 метри ако купувачот купи 3 парчиња, па ќе добиете еден тек на 3 метри ,,,,,,,

Декларираните карактеристики

Функција:
Самолепливи
Функција:
Декоративни,Топлинска Изолација
Материјал:
ПВЦ
Површински Третман:
Нетранспарентно,Матирано / Гравирани
Број На Модел На:
Погодни за стакло
Тип:
Стакло Филмови

Поврзани производи