Дабово Дрво 300x48x30mm Висина Сигурен Склони Мебел Нога со Железна Плоча Троседот Табела Шкафот Нозе Сет на 4
Ново - 7 %

Дабово Дрво 300x48x30mm Висина Сигурен Склони Мебел Нога со Железна Плоча Троседот Табела Шкафот Нозе Сет на 4

Залиха
DEN 2568.96
DEN 2389.00
Износот:


Забелешка : Поради материјал е природно дрво, нормално е дека објектот големина, модел и боја постои мало отстапување.
Карактеристики :
1.Еден сет вклучуваат 4 дрвен мебел нозе,дојде со железна плоча.
2.Дабово дрво, мебел нозе,цврсти.
3.Погоден за троседот,кабинети,маса,кревет нозе,и така натаму.
4.Тоа е силен и сигурен,го направите вашиот мебел посебно.
Спецификации :
Материјал : Дабово Дрво
Боја : Дрво Боја
Нозете Големина На :
Висина : 30cm/11.81 Инчен
Дното Дијаметар : 3cm/1.18 Инчен
Тежина : 1180g
Пакет Содржина :
4x Склони Дрвен Мебел Нозе
4x Железо Плоча

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
IDEAKER
Обликот:
Круг
Материјал:
Природно Дрво
боја:
дрвени боја

Поврзани производи