Најновите Dinnerware Поставите 7 Боја 18/8 Нерѓосувачки Челик Црна Виножито Прибор за јадење Поставен Злато Вилушка S poon Ножеви Кујна Храна Божиќ Подарок
Ново - 0 %

Најновите Dinnerware Поставите 7 Боја 18/8 Нерѓосувачки Челик Црна Виножито Прибор за јадење Поставен Злато Вилушка S poon Ножеви

Залиха
DEN 613.44
DEN 613.00
Износот:


Име : 7 Боја на 304 Нерѓосувачки Челик Лажица Нож Површина : полски Боја : Сребрена/ Виножито/Сива/Розово злато/Gold/Црна/Сина Quatity : 1 set=Нож+Лажица Пакет : 1pcs/opp вреќа најчесто поставувани ПРАШАЊА *Што можам да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи . Па вашите пари нема да одат на моја сметка. *Постои ли царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина . Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Декларираните карактеристики

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
сертификација:
ЕЕЗ,ФДУ
Техника:
Handpainted
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Број на Корисници:
1
Број На Модел На:
ЈИ xing
Бренд Име:
Купувачот Ѕвезда
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Корејската
Име:
7 Боја Лажица Ножеви
детали 1:
Нерѓосувачки Полски
детали 2:
Специјален Нож
детали 3:
Корејски Стил Десерт Лажица
Детали 4:
18/8stainless челик
Детали 5:
Сребрена/ Виножито/Сива/Розово злато/Gold/Црно/Сино

Поврзани производи