maizhi Далечински 2 Копчето за Скролување Фоб Гумена Подлога Копчето Подлога Силикони За Suzuki Swift SX4 Grage Vitara Алто Liana Aerio Vitara Копче Случај
Ново - 11 %

maizhi Далечински 2 Копчето за Скролување Фоб Гумена Подлога Копчето Подлога Силикони За Suzuki Swift SX4 Grage Vitara Алто

Залиха
DEN 239.52
DEN 213.00
Износот:


ве молиме проверете ги вашите клучни frist и да се направи цел
Fitment :
За Suzuki Swift SX4 Grage Vitara Алто Liana Aerio Vitara
Состојба : 100% Сосема Нова Боја : шоу на слика Копчиња : 2 Копчето за Скролување Празно : нема Transponder Чип : Нема Електроника/Батерија : Нема Карактеристики :
1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.
2.Клучни случај само. Не електронски internals. Ова е резервни замена случај
3.Земете внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински.
Важни Информации :
1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите. Пакетот Вклучува : 10 X Копче случај
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Декларираните карактеристики

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
За Suzuki Swift SX4 Grage Vitara Алто Liana Aerio Vitara
Материјал Тип:
Силикони
Прилагодување:
No
Бренд Име:
MAIZHI
Другиот Дел Број:
За Suzuki Swift SX4 Grage Vitara Алто Liana Aerio Vitara
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
За Suzuki Swift SX4 Grage Vitara Алто Liana Aerio Vitara

Поврзани производи