Redmi5A Целосна Заштита на Случај За Xiaomi Redmi 5A 5 Задниот Поклопец Fundas KOOSUK Луксузни Мат Бои, Крои Телефон Тешко Школка Capas
Ново - 20 %

Redmi5A Целосна Заштита на Случај За Xiaomi Redmi 5A 5 Задниот Поклопец Fundas KOOSUK Луксузни Мат Бои, Крои Телефон Тешко Школка

Залиха
DEN 239.52
DEN 192.00
Износот:


Redmi5 A Целосна Заштита на Случај За Xiaomi Redmi 5 A 5 Задниот Поклопец Fundas KOOSUK Луксузни Мат Бои, Крои Телефон Тешко Школка Capas
Материјал : PC
Стил : Тенок мода
Бренд : KOOSUK
Технологија : Обработка
Димензии : All Inclusive
Боја : Црна,Црвена,Црна и Црвена,Златна,се Зголеми з d,Сина,Златна и Црна,Сина и Црна,Сребрена и Црна.
Применливи модели : За Xiaomi Redmi 5 A
Атрибут : 3 во 1 телефон задниот поклопец
Карактеристики : 1.Ултра-тенок минималистички стил, класичен и елегантен, но сепак, ниско-клуч атмосфера, удобно, по можност материјал, специјално приспособени за вашиот мобилен телефон, во реално машина отворен калап, и машина 100% совршен натпревар, Полн Заштитник Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна +Нечистотија-отпорни..
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испрати cann не песна цел информации, препорачливо е да изберете Ali Express Стандард за Испорака

Декларираните карактеристики

дизајн:
Обична,Гроздобер,Мат,Геометриски,Симпатична,Бизнис,Спортски
Големина:
5.0inch
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
KOOSUK
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi Забелешка 5A
Карактеристики:
3 во 1 задниот поклопец
Модел:
За Xiaomi Redmi 5A
Компатибилен Модел:
За Xiaomi riva
боја:
Црна, Сребрена, Розово Злато, Злато ,Црвена, Сина,Златна и Црна,Сина и Blac
квалитет:
Прекрасен Квалитетот На+++++
Стил:
Лак Дизајн Работ + Ултра Тенки И Дебели + Мазна Chrom
мешани цел:
Поддршка
Трговија на големо цел:
Поддршка
дизајн:
3 Во 1 Хибрид кој се одвојува задниот поклопец
Материјал:
PC Тешко школка + Монтажни рамка+Мат површина
Функција:
360 степени целосно заштита

Поврзани производи