GKD PETG и Акрил Цевки Chamfer Нова Алатка
Ново - 5 %

GKD PETG и Акрил Цевки Chamfer Нова Алатка

Залиха
DEN 352.80
DEN 335.00
Износот:

детали за производот
уред за на доградба на Акрилни Цевка,корисна алатка,направи интерфејс на вашиот акрилик цевка заоблени пред употреба.многу корисна алатка.

Декларираните карактеристики

Линии:
Никој
Волумен На Воздух:
30CFM
Моќ Интерфејс:
3PIN
Бучава:
25dBA
Примена:
Компјутер Случај
моќност:
1.56 W
Тип:
вода за ладење
Пакет:
Yes
Фан Големина:
120x120x25mm
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Имајќи:
Течност Имајќи
Бренд Име:
STW
Фан Живот:
30000 часа
Број На Модел На:
mojiaoqi

Поврзани производи