Три парчиња на Керамички професионални Виткање на Косата Железо Коса поколеба Круша Цвет Конус Електрични Коса Curler Ролери Виткање Стапче
Ново - 33 %

Три парчиња на Керамички професионални Виткање на Косата Железо Коса поколеба Круша Цвет Конус Електрични Коса Curler Ролери

Залиха
DEN 2688.00
DEN 1801.00
Износот:


Декларираните карактеристики

боја:
19mm25mm32mm
Приклучокот стандард:
EU
моќност:
40W-59W
Материјал на термална плоча/лента:
Турмалин керамички
Број На Модел На:
812bb
Max. температура:
210 °C
Мин. температура:
80 °C
Извор На Енергија:
Електричен
температурата контролер:
Дигитални
Напон:
100-240v (Dual voltage)
Бренд Име:
AOFEILEI
Димензии На Греење Плоча:
Други
сертификација:
CCC,CE
Кабелот За Напојување Опашка Собранието На Чекање:
360° Rotatable
Материјал:
Пластични
Дијаметар на термички проводник:
Помалку than15 mm
Термостат На Вредноста Сегменти:
Други
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Животен век на термална плоча/лента:
Повеќе од 50,000 пати
Применливи коса:
Сува & влажни
Тип:
Monofunctional curler

Поврзани производи