Оригиналниот DUX DUCIS Кожа Случај За Huawei Чест V10 Луксузни Флип Стојат Паричникот Покритие За Huawei Чест V 10 V10 Видите 10 Телефон Случај
Ново - 15 %

Оригиналниот DUX DUCIS Кожа Случај За Huawei Чест V10 Луксузни Флип Стојат Паричникот Покритие За Huawei Чест V 10 V10 Видите

Залиха
DEN 511.20
DEN 434.00
Износот:


Оригиналниот DUX DUCIS Кожа Случај За Huawei Чест V10 Луксузни Флип Стојат Паричникот Покритие За Huawei Чест V 10 V10 Видите 10 Телефон Случај
Карактеристики На Производот :
1. Оригиналниот DUX DUCIS Бренд.
2. Материјал : Висок Квалитет на Кожата на Допир Чувство Кожа + Мека TPU.
3. Стилот 1 : Едноставен Fashin Тенок Кожа Флип Случај Со Држачот, Мирување На Функцијата.
4. Стил 2 : Високо Квалитетни Материјали Со парична Казна Доработка и Изработка.
5. Компатибилен Со Huawei Чест V10 .

Декларираните карактеристики

дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Сјајни
Големина:
For Huawei Honor View 10/ V10 5.99 inch Case Cover
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Бренд Име:
DUX DUCIS
Компатибилен Бренд:
Huawei
Карактеристики:
Модни Луксузни Кожата На Допир Чувство Кожен Паричник Стојат Флип Случај Маска
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Модел:
Оригинален Бренд Мобилен Телефон Случаи Торба За Huawei Чест V10
Функција:
Потпирачот/Картичка/Анти-удар/Нечистотија-rasistant/Целосна Заштита
Материјал:
СТП Кожа + Мека Јасно TPU
Модел 1:
За Huawei Чест V10 Кожа Флип Случај
Модел 2:
За Huawei Чест Видите 10 Кожа Случај Телефон Домување
Модел 3:
За Huawei Чест V10 Луксузни Телефон Случаи Паричникот Карта Носителот
Модел 4:
За Huawei Чест Видите 10 Мека TPU+ Кожа Целосна Заштита Случај
Функција:
Висок Квалитет на Добро Чувство на Допир Кожа + Мека TPU Случај прекривачот
боја:
Темно сива, сина, злато, злато се зголеми
SKU:
W1U145

Поврзани производи