(50pcs/многу) 65mm недовршени неплатени 3 стил дрво ангел селски ознаки Божиќ оркестарот подарок виси ознаки
Ново - 5 %

(50pcs/многу) 65mm недовршени неплатени 3 стил дрво ангел селски ознаки Божиќ оркестарот подарок виси ознаки

Залиха
DEN 407.52
DEN 387.00
Износот:

70mm Празно Недовршени Дрвени Елка Ознаки Со Стрингови Партија Декорација Големина Прибл. : 2.1 инчи Ширина x 2.8 инчи Висина x 1/8 инчи, дебелина; Прибл. : 53 mm Ширина x 65 mm Висина x 3 mm дебелина; Боја : Природна боја; Состојба : Brand new. · Свадба Ознаки / Совети Картички / Сакаат Дрво Ознаки / Придружба Картички / Корист Ознаки / Копче За Среќен Брак Висат Ознаки / Место Картички / Гроздобер. Тие може да се користи како Подарок Ознаки, Висат Ознаки, Придружба Картички, Свадба Корист Ознаки, Етикети, или Совети Картички. 59pcs + 5meters Јута String вкупно ae Product.get Subject()Плаќање и Испорака · Alipay или Western Union, TT. · Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, па ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата.Исто така купувачите ќе биде responsitlbe за какви било Царински давачки или additinal такси. · БЕСПЛАТЕН превозот,тоа обично трае околу 7-55 дена да бидат испорачани. · Изразат Превозот,Кој обично трае околу 4-10 дена.Ве молиме имајте во предвид ние не профитираат од превозот,така и за комбинација на превозот и повеќе производи,ве молиме контактирајте со нас за ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ЦЕНАТА на ВКУПНИОТ ТОВАРЕН ПОЛНЕЊЕ. : ) ae Product.get Subject()За Нас · Со било кое прашање или барање, ве молиме оставете порака за нас. Или сте само може да ни даде на повик во 86-571-64285073 Ние секогаш ги цениме вашиот бизнис!

Декларираните карактеристики

боја:
А, Б, Ц
Повод:
Роденден,Забава,Божиќ
Број На Модел На:
SD-004
Шема:
растенијата,ѕвезда
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво;Дрвени

Поврзани производи