CITYCARAUTO РЕТРОВИЗОР ПОКРИЕ АВТОМОБИЛ CHORMED КАЛАПИ СТИЛ СО LED СВЕТЛА ОДГОВАРА ЗА HILUX VIGO СТРАНА ОГЛЕДАЛО ПОКРИЕ ПРАВА 2005-2011
Ново - 19 %

CITYCARAUTO РЕТРОВИЗОР ПОКРИЕ АВТОМОБИЛ CHORMED КАЛАПИ СТИЛ СО LED СВЕТЛА ОДГОВАРА ЗА HILUX VIGO СТРАНА ОГЛЕДАЛО ПОКРИЕ ПРАВА

Залиха
DEN 1752.00
DEN 1419.00
Износот:


РЕТРОВИЗОР ПОКРИЕ АВТОМОБИЛ CHORMED КАЛАПИ СТИЛ СО LED СВЕТЛА ОДГОВАРА ЗА HILUX VIGO СТРАНА ОГЛЕДАЛО ПОКРИЕ ПРАВА 2005-2011
БОЈА : CHORMED БОЈА
ФУНКЦИЈА : СО LED
ОДГОВАРА POSTION : СТРАНИЧНАТА ВРАТНИЧКА РЕТРОВИЗОР
QUANTITES : 2 ПАРЧИЊА/SET
ПОГОДНИ ЗА : HILUX VIGO ПРАВА 2005-2011

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Име На Модел:
HILUX VIGO
Материјал Тип:
ABS CHORMED
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Автомобил Стил
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.5kg
Модел Година:
Права 2005-2011
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
CITYCARAUTO
Боја:
CHORMED

Поврзани производи