SYRINX приклучок За iPhone 8 Huawei p10 лајт Воздухот се Пропустливи Автомобил Држачот за Мобилен Телефон Стојат Гравитацијата врски Легура Прилагодливи Заградата
Ново - 29 %

SYRINX приклучок За iPhone 8 Huawei p10 лајт Воздухот се Пропустливи Автомобил Држачот за Мобилен Телефон Стојат Гравитацијата

Залиха
DEN 238.08
DEN 169.00
Износот:


опис на производот :
SYRINX За i Phone 8 Воздухот се Пропустливи Автомобил Држачот за Мобилен Телефон Стојат Гравитацијата врски Легура Прилагодливи Мултифункционален Заградата приклучок За xiaomi За i Phone 4 S / 5 / 5 G / 5В / 5 S / 6 6 S Плус / 7 7 S Плус
Универзален и за i Phone, Samsung, i Pad, КОМПЈУТЕР, Таблет, E-читателите итн. Компатибилен Бренд : Универзален, како што се : За i Phone 4 S / 5 / 5 G / 5В / 5 S / 6 6 S Плус / 7 7 S Плус држач За Samsung /за полнење За Motorola /За HTC /За LG /За Nokia, итн За Samsung S5 S6 S7 S8 Плус држачот За Xiaomi 5 5s Плус 6 За Redmi Забелешка 2 Note3 Note4 држачот За Huawei P9 P9 Plus P10 P10 Plus држачот За Сите Телефон Мобилен Телефон
Производ фотографии :

Декларираните карактеристики

боја:
Сива боја, Златна боја, Сребрена боја, Розова боја
Магнетно:
No
Материјал:
Пластични
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
Гравитацијата Воздухот Се Пропустливи Автомобил Телефон Носителот
Има Звучник:
No
Бренд Име:
syrinx
Употреба:
Автомобил
Број На Модел На:
Гравитацијата Воздухот Се Пропустливи Автомобил Телефон Носителот
Компатибилен Модел На Телефон:
Универзална
боја:
Злато,Розова,Сива
Материјал:
ABS +Пластика
Големина:
53*44*37mm
Compatibal:
За iPhone, Samsung, HTC и др
Тежина:
31g
Употреба На:
phone држач За iPhone 3G 3GS 8 7 6 6s 6Plus 5s 5 4s
Употреба Б:
phone држач За Xiaomi 4а-4x 4 Плус 6 За Redmi Забелешка 2 Забелешка 3 Забелешка 4
Употреба C :
phone држач За Samsung s3 s4 S5 S6 S7 S8 Плус

Поврзани производи