Lychee Сет од 6 Симпатична Глувчето Sequins Закрпи DIY Везени Железо-Во Patch Applique Везови Додаток Облека Декорација
Ново - 7 %

Lychee Сет од 6 Симпатична Глувчето Sequins Закрпи DIY Везени Железо-Во Patch Applique Везови Додаток Облека Декорација

Залиха
DEN 153.12
DEN 143.00
Износот:

Материјал : sequins Димензии : должина : 8-17cm, ширина : 5.5-14cm Информации : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Големина:
8x5.5cm
Број На Модел На:
-
Стил:
Железо-На
Бренд Име:
Lychee
Техника:
Sequined

Поврзани производи