Целосна бакар вертикална слив тапа, еден универзален ротирачки тапа ,Различни Ротари тапа Кујнски мијалник тапа

Целосна бакар вертикална слив тапа, еден универзален ротирачки тапа ,Различни Ротари тапа Кујнски мијалник тапа

Залиха
DEN 431.52
Износот:


тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директно
кој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

Декларираните карактеристики

Rotatable Или Не:
Опремени
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Функција:
Thermostatic Чешми
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Ладно & Топла Вода:
No
Бренд Име:
Vidric
Број На Модел На:
9.22
Површински Третман:
Полиран
Број на Дупки за монтажа:
2 Дупки
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Спреј Тип:
Никој

Поврзани производи