TUKE вградена Автоматска Wiper Контрола Switch 8U0 955 559C 8U0 955 ОДНОСНО 559 Б За ФОЛКСВАГЕН Зајакот Golf MK7 A3 A4 A5 A6 П5 Q3 TT 8U0955559
Ново - 18 %

TUKE вградена Автоматска Wiper Контрола Switch 8U0 955 559C 8U0 955 ОДНОСНО 559 Б За ФОЛКСВАГЕН Зајакот Golf MK7 A3 A4 A5 A6

Залиха
DEN 1854.24
DEN 1521.00
Износот:


Важно Известување ! ! !
Купените производи се добиени од физички производи преовладуваат
TUKE вградена Автоматска Wiper Контрола Switch 8 U0 955 559 C 8 U0 955 ОДНОСНО 559 Б За "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот Golf MK7 A3 A4 A5 A6 П5 Q3 TT 8 U0955559 се Вклопуваат во Автомобил
За "ФОЛКСВАГЕН" R32 За "ФОЛКСВАГЕН" GTI За "ФОЛКСВАГЕН" Голф За "ФОЛКСВАГЕН" E-Голф За "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Варијанта Sport Wagen За А1 За A3 За S3 За A4 За S4 За А5 За S5 За A6 За S6 За RS6 За О7 За A8 За Q3 За П5 За TT За TT Roadster
Дел Број 8 U0955559 C 8 U0955559 B 8 U0 955 ОДНОСНО 559 Б Пакет се Вклучени
1 x Дожд Сензор на Влажност Сензор Сензор за Светло Автоматско Wiper Контрола на Прекинувач ( 8 U0 955 ОДНОСНО 559 Б )
Производ Слика
Производ Пристигнување Услуга Ќе добиете пратката,Ако производот е изгубена или оштетена поради логистички причини, по проверката, ве молиме C ontact Ни ,Според вашето барање, ние ќе рефундирање на плаќање или да се препратат на производи за да можете Плаќање Обично ние го прифаќаме следниов начин на плаќање : со Кредитна Картичка / Paypal / Alipay и така натаму Испорака Известување 1. Ние и ветуваме да испраќа производот во рок од 24 ЧАСА , со најбрз начин да се реши вашиот проблем 2. Сите од нашите пакети се избрани за воздушен транспорт.(Освен некои земји и APO / FPO) 3. По плаќање ве Молиме потврдете го на примачот име, телефонски број, адреса,Ако треба да се промени ве молиме контактирајте со нас веднаш 4. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака 7. Купувачот е одговорен за даночни и ЦАРИНСКИ ДАВАЧКИ 8. Време На Испорака Враќа 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот во половина 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број 3. Добивме оригиналниот производ пакување сите компоненти и додатоци,Ние ќе рефундирање на вашите целиот износ Повратни информации Почитувани купувачи, одлична услуга и производи се нашиот врвен приоритет, позитивни повратни информации е еден вид на поддршка за нас 1. И јас, исто така треба вашата поддршка, ве молиме да ни даде позитивни ПОВРАТНИ информации , ние сме многу благодарни на вашиот позитивен фидбек 2. Ако не сте многу задоволни со производот, ве молиме да не веднаш ни даде спротивно на повратни информации,ве Молиме контактирајте со нас, ние го реши вашиот проблем

Декларираните карактеристики

Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Дијаметар:
5cm
П5-Година:
2014,2011,2013,2015,2009,2010,2012
Објектот Ширина:
2cm
Тип На Објект:
светлината се префрлите
Објектот Висина:
1cm
Година:
2009-2017
Објектот Тежина:
0.08kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Вградена Автоматска wiper контрола префрлате
Бренд Име:
TUKE
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Должина:
5cm
Audi Модел:
Q5
Име На Модел:
8K0 941 531 КАКО 8U0 955 ОДНОСНО 559
за автомобил:
A4 S4 Avant
Се вклопуваат во автомобил:
П5 А5 S5 Coupe Sportback
Дел Број:
8U0 955 ОДНОСНО 559 C 8U0 955 ОДНОСНО 559 Б 8U0 955 ОДНОСНО 559
Другиот Дел Број:
8U0955559C 8U0955559B 8U0955559
Производот употреба:
Вградена Автоматска wiper контрола префрлате

Поврзани производи