Вратата Voile Завеса Tassel Чиста Луксуз за Дневна Соба Прозорец Завеса Чиста Tulle Бела Беж Custom Size подготвени направени WP160 *30
Ново - 31 %

Вратата Voile Завеса Tassel Чиста Луксуз за Дневна Соба Прозорец Завеса Чиста Tulle Бела Беж Custom Size подготвени направени

Залиха
DEN 571.20
DEN 394.00
Износот:


Пакет се вклучени :
1 парче x завеса
Совети :
1. Со Цел Да Се Задржи Завеса, Ние Предлагаме Tulle Може Да Се Мијат Со Рацете Нежно. Не може да Се Мијат Со Машина!!!
2. W=Ширина, H=Висина
3. Цената не вклучува завеса род, железнички, монистра, чипка и tieback.
4. Ве молиме овозможи 5-10 cm грешка, бидејќи на прирачник за мерење.
5. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на завесата може да биде малку поинаков од бојата на фотографии
6. Ако не ја напушти која и да пораки, Ние ќе се направи 265-270cm висока.
Ако вашиот прозорец е 150cm широк, Ние ви препорачуваме 2 парчиња(W150cmx H265cm)
Бела Tulle
Беж Tulle
1. Ако цел Нема процес, тоа значи дека ќе добиете "суровина".Треба да се најде специјално за процесот на тоа во вашата земја.
2. Ако имате Завеса Род, Можете да изберете било процес.
3. Ако сте го инсталирале на завесата песна. Јас ви препорачуваме да изберете Кука или Повлече pleated лента.
ако немате идеја за завесата ,Можете да контактирате со нас за професионален дизајн услуги.
ние може да ви даде повеќе предлог за големината , процесот начин , боја , стил итн .
1.Како да се мијат завеса?
Бидејќи завесата може да се исцеди во транзит, тоа ќе биде не е многу мазни како на сликата.
Откако ќе ја прими, ќе shoud спреј малку вода за завесата, па место во сенка да се исуши.
Ако имате железо, тоа ќе биде подобро. ние ви препорачуваме хемиско чистење. Ве молиме перење одделени од други ткаенини. Не кајгана и средни за железо 160 степени. 2.Како ние да ја испорача стоката? Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност. 3.Не ја прими стоката, или некои проблеми? Контактирајте со нас за делумно /целосно враќање на средствата по потврди проблем едни со други.
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам. Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union,
Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Да научат како да се плати со кредитна картичка,
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини,
* Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
* Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
* Ние ќе бидеме среќни да одговориме на сите прашања може да имате, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларираните карактеристики

Големина:
W100xH200 CM, W100xH260 CM, W140xH260 CM, W200xH260 CM, W250xH260 CM, W300xH260 CM, W350xH260 CM, W400xH260 CM, W500xH260 CM
Обработка:
Кука, Род Џеб, без процес, се повлече pleated Лента, Grommet Врвот
Тип:
tulle
Материјал:
Voile Завеса
Шема:
Извезена
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Стил:
Пастирски
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Бренд Име:
Tiyana
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Број На Модел На:
WP160
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Шаблон Тип:
Геометриски
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Други
Употреба:
прозорецот
Формат:
Други
Функција:
Translucidus
Бои:
Бела Tulle Беж Tulle
Совет 1:
Ние ви препорачуваме 2 парчиња за еден прозорец
Совет 2:
Ние продаваме страна на парчиња , не во парови

Поврзани производи