ВОЗИЛОТО ЏИП LED РАБОТА СВЕТЛИНА БАР ТЕРЕНСКИ 9 12 15 17 20 23 ИНЧЕН LED ИНДИКАТОР СВЕТИЛКА 12V 24V 4WD AWD ТРАКТОР ПИКАП КАМИОН ВОЗЕЊЕ СВЕТЛИНА
Ново - 6 %

ВОЗИЛОТО ЏИП LED РАБОТА СВЕТЛИНА БАР ТЕРЕНСКИ 9 12 15 17 20 23 ИНЧЕН LED ИНДИКАТОР СВЕТИЛКА 12V 24V 4WD AWD ТРАКТОР ПИКАП КАМИОН

Залиха
DEN 1311.84
DEN 1233.00
Износот:


ВОЗИЛОТО ЏИП LED РАБОТА СВЕТЛИНА БАР ТЕРЕНСКИ 9 12 15 17 20" 23 ИНЧЕН LED ИНДИКАТОР СВЕТИЛКА 12 V 24 V 4 WD AWD ТРАКТОР ПИКАП КАМИОН ВОЗЕЊЕ СВЕТЛИНА
Оперативен Напон : 10-30 V ВАШИНГТОН. Температура на бојата : 6000 K. Водоотпорен Стапка : IP68. Работна Температура : -40~85℃. Материјал : Diecast алуминиумски домување. Светла боја : Бела. Телото боја : Црна. Леќа Материјал : PC. Монтажа Заградата Материјал : Алу фирма заградата. Зрак Тип : Комбо зрак(на самото Место 30 степен/ Поплава 60 степен) Животен Век : 30000 Часа. Сертификат : CE/Ro Hs/IP68. Пакет се Вклучени : 1 X 3-Ред LED Работа Светлина Бар Со stent пакет
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра клиент s ervice.
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
D elivery Време е познато како што е подолу :
Земја
Прибл. Време на испорака
Сад
8-15 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-21 работни дена
Канада /Европа
Нормално, 15-25 работни дена. Но, понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 15-25 работни дена. Но, понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.
Бразил / Јужна Америка/Русија
Нормално, 15-30 работни дена. Но, понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.

Декларираните карактеристики

боја:
9INCH, 12INCH, 15INCH, 17INCH, 20INCH, 23INCH
Бренд Име:
Z&L
степен:
На самото место (30 степен)/ Потопот (60 степен)
Работна температура:
-40 ~ 85 степен целзиусови степени
Ingress Protection:
IP67
Позиција:
Средината
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип:
Работа Светлина
Wattage:
9 12 15 17 20 23 INCH led light bar
Температура На Боја:
6500K
Зрак Агол:
Комбо

Поврзани производи