12Pcs/Многу Водоотпорен Само Лепило Еластичен Завој Nonwoven Прва Помош Комплет Спортски Повреди Лента Здрав/Атлетик Завој 5cm*4.5 м

12Pcs/Многу Водоотпорен Само Лепило Еластичен Завој Nonwoven Прва Помош Комплет Спортски Повреди Лента Здрав/Атлетик Завој 5cm*4.5

Залиха
DEN 890.40
Износот:


12 Pcs само лепило не ткаени завој ќе добие Функција 1.Nowoven материјал ,Удобно и мека 2.Одлична лесно да се солза од рака ,дури и деца . 3.Високо надградливоста 4.Високо водоотпорен,дише 5.Различни бои за да се изберат Соодветни 1.Може да се користи за прст 2.Може да се користи за рака 3.Може да се користи за глуждот 4.Може да се користи за заеднички 5.Може да се користи за различни делови на човечкото тело 100% точната големина 100% обезбедување на квалитет 100% во акции и испорака брзо Слика

Декларираните карактеристики

боја:
Морнарско сина, Трева зелена, Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта, Виолетова, Кожата, Розова
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
Elysaid
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
Ae005002
Име на производ:
Само Adherent Завој
Тип:
Спорт/Отворено/Хируршки Материјали
Својства :
Медицински Материјали & Додатоци
Функција:
Breatheable, само лепило и лесно солза
Употреба:
Козметички, заштита и третман
Примена:
Спорт/медицински/миленичиња
Материјал:
95% не-плетени+5% spandex
Големина:
50mm*4.5 м
клучни зборови:
Кампување лов додаток
сертификација:
CE/ФДУ/ISO

Поврзани производи