ESPEEDER Висок Квалитет 6 Големина 4/6/8/10/12/14mm Алуминиум Легура Не Врати Еден Начин за Гориво Проверка Вентил за Бензин Дизел Црна
Ново - 7 %

ESPEEDER Висок Квалитет 6 Големина 4/6/8/10/12/14mm Алуминиум Легура Не Врати Еден Начин за Гориво Проверка Вентил за Бензин

Залиха
DEN 225.60
DEN 210.00
Износот:


ESPEEDER Висок Квалитет 6 Големина 4/6/8/10/12/14mm Алуминиум Легура Не Врати Еден Начин за Гориво Проверка Вентил за Бензин Дизел Црна
Опишете : една-начин вентил, изработени со квалитетни материјали, а исто така и со напредна технологија и опрема. Дефиниции : Рака Пумпа е завртка врз вшмукување вентил на масло за пренос/feed пумпа, кога моторот е на одмор, од дизел на резервоар за гориво пумпа во масло за пренос пумпа. Примена : Одговара за Карбураторите и низок притисок гориво системи Бензин / Дизел / Гориво Материјал : Алуминиум Легура Големина : 4mm/6mm/8мм/10мм/12mm/14mm Боја : Црна Пакет се Вклучени : 1pcs 100% Сосема Нов и Најдобар Квалитет Пакетот Вклучува : 1 x PC ГОРИВО ПРОВЕРКА ВЕНТИЛ Сите предмети се Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака :
Гостинот од Бразил ,PLZ ни нудат на CPF БР.
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Враќање & Гаранција :
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Декларираните карактеристики

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Име На Модел:
FS0045BK
Специјални Функции:
Универзална
Објектот Ширина:
2.5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
40g
Објектот Дијаметар:
0cm
Зафатнина:
NA
Бренд Име:
ESPEEDER
Објектот Висина:
00inch
Година:
сите
Објектот Должина:
61cm
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
ПОВРШИНА:
ANODIZE
боја:
Црна
Точка име :
ГОРИВО ПРОВЕРКА ВЕНТИЛ

Поврзани производи