Visofree Трепките 3D Mink Лента Lash Обновливи Лажни Трепки Crisscross Драматични Трепките Лесни Невидливи Бенд Eye Трепките 1pc
Ново - 30 %

Visofree Трепките 3D Mink Лента Lash Обновливи Лажни Трепки Crisscross Драматични Трепките Лесни Невидливи Бенд Eye Трепките

Залиха
DEN 239.52
DEN 168.00
Износот:

Сет на лажни трепките дека додадете волумен и длабочина. Дизајниран за да додадете завидна волумен на било lash изглед, visofree 3 D Mink Lash е идеален за оние чии сакаат да ги преземат нивните очи изгледа на следното ниво. Уникатен дизајн на interlacing 'V' облик на кластери создава беспрекорно помеша резултати, со флертувачки, полн заврши. Visofree е 3 D Mink Lash е совршен начин да го добие примамлива заврши на вашиот омилен глам моменти. Ултра-долго, но неверојатно лесен, оние трепките седат беспрекорно по lash-линија за удобно носење. 3 D Mink Лента Lash Еднократно (предлози за употреба 5-10 носи) 1 пар трепките со круг сјајот пакување

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Број На Модел На:
10 СТИЛОВИ
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Бренд Име:
visofree
Количина:
1 пар lash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Стил:
Crisscross
Лажни Трепки Terrier:
транспарентна пластика
Големина:
1 natural box

Поврзани производи