SINLEERY Симпатична Прекрасна Срцето Кристал Малку Мечка Pendant Ѓердан Сребрена Боја Долг Синџир За Женски Лица Накит Подароци MY115 SSB
Ново - 14 %

SINLEERY Симпатична Прекрасна Срцето Кристал Малку Мечка Pendant Ѓердан Сребрена Боја Долг Синџир За Женски Лица Накит Подароци

Залиха
DEN 239.52
DEN 206.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Pendant Големина:
4.6 cm
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
SINLEERY
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
MY115
is_customized:
Yes
Функција:
Никој
Тип На Објект:
Жените мода накит
Состојба:
100% Сосема Нов
Способност:
Висок квалитет, ниска цена, со големи акции, брза испорака
Occassion:
Партија,Свадба,Клуб,Топка,Годишнина,Ангажирање
Начин На Продажба.:
Мало И Трговија На Големо
Пакување:
Opp вреќа и packed028
Стил:
Жените мода ѓердан
keywrods 1:
бижутерија
keywrods 2:
Суспензија Накит

Поврзани производи