Мини копчиња 100pcs 4mm мешана боја форма леб копчиња кукла копчиња за diy шиење занает злато сребро бронза пиштол боја копчето
Ново - 8 %

Мини копчиња 100pcs 4mm мешана боја форма леб копчиња кукла копчиња за diy шиење занает злато сребро бронза пиштол боја копчето

Залиха
DEN 715.20
DEN 658.00
Износот:


Големина : 4mm
Боја : Злато Сребро Бронза Пиштол боја
Пакет : 100pcs мешана боја мешана форма
Плаќање :
1.Ние ја прифатат плаќање Aliexpress поддршка.
Visa, Master Card, Маестро, American Express, Преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto,
bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline,
TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб
Пратката И Ракувањето Со :
1.Пратката ќе се организира во рамките на 1-7 бизнис дена откако плаќање е завршена.
2.Ве молиме да ја потврдите вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса.
3.Тоа обично трае околу 10-60days испорака по превозот, тоа можеби малку одложи за време на празник, ве молиме почекајте со трпение.
За Повратни Информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации . Ние навистина ќе го ценат тоа. 2. Неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратна информација нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право? Така ни дава шанса да се реши проблемот пред да го направат тоа. Благодарам многу.

Декларираните карактеристики

боја:
се меша бојата се мешаат форма
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Број На Модел На:
Нови
Предупредување:
no
Бренд Име:
UbuyUsave
Пол:
Унисекс
Mfg Серија Број:
Моден
Димензии:
4mm
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Материјал:
Метал
Тип:
Додатоци

Поврзани производи