Памук Професионални Не се лизга Јога Чорапи Мажи Жени Пилатес Јога Пети Fiver Прст Чорапи Фитнес Јога Зафат Чорапи Половина Пети
Ново - 48 %

Памук Професионални Не се лизга Јога Чорапи Мажи Жени Пилатес Јога Пети Fiver Прст Чорапи Фитнес Јога Зафат Чорапи Половина

Залиха
DEN 191.04
DEN 99.00
Износот:


Карактеристики :
1. Не се лизга deodorant јога чорапи може да поглезите вашите стапала.
2. Единствена пет-пети дизајн ви нуди подобро сетила за допир и рамнотежа.
3. На чорапи, може да се зголеми флексибилноста и чувствителност на прсти.
4. Погоден за јога, патување, фитнес и семејна употреба.
Параметри :
1. Големина на : слободен големина
2. Материјал : мешавина памук
3. Примена : јога, фитнес, тренингот, и семејство
Пакување листа : 1 пар Шарени Јога Sock

Декларираните карактеристики

Големина:
one piece
Бренд Име:
LUCKSTONE
Пол:
Жените
Црево На Висина:
Чорапи
Прст-одделени:
No
Спорт Тип:
јога
функција 1:
Половина-Единствена Чевли
Карактеристика 2:
Танцување Чевли Возрасни
функција 3:
женски чевли за танц
Број На Модел На:
HA0022801

Поврзани производи