Активно Пенкало Капацитивни Екран на Допир За Sony Xperia Z Z1 Z2 Z3 Z4 SGP621 SGP711 sgp511 SGP541 341 Специјалното пенкало Таблета NIB 1.4 mm
Ново - 5 %

Активно Пенкало Капацитивни Екран на Допир За Sony Xperia Z Z1 Z2 Z3 Z4 SGP621 SGP711 sgp511 SGP541 341 Специјалното пенкало

Залиха
DEN 1232.16
DEN 1171.00
Износот:


Карактеристики на овој производ:Метал пенкало (топката круг), не треба да се промени, трајни, парична казна 1.4 mm, ултра долг живот, интелигентни се разбудам dormancy, штедење енергија, нема потреба да се инсталира било каков софтвер, може да се користи директно! Висока прецизност 1.4 mm Активни Наплаќа Осетлив на Допир Пенкало за i OS Android Microsoft Таблети ПОДЛОГА екран на допир уреди Опис на Производот : * КОМПАТИБИЛНА СО ПОВЕЌЕТО ПОПУЛАРНИ УРЕДИ : iphone/Андроид/Microsoft уред, i Pad, i Pad Воздухот, i Pad Mini, i Phone, Huawei,Леново ,Asus,Samsung Галакси, Nexus, LG G Подлога, HTC и другите екран на допир уреди * Ниска ПРИЛАГОДЛИВИ СОВЕТ Карактеристики : Тоа е новата функција за корисникот за да искуство допир уред со широк спектар на компатибилност. Без страв да се користи за било време на допир. А корисникот се користи ЕКРАН ЗАШТИТНИК ИЛИ НЕ ( вклучува калено стакло или домашно МИЛЕНИЧЕ еден), едноставно се приспособат на совет за да овозможите пишување функции без ограничувања. * Прецизен Парична Казна Точка Активни Stylus1.4mm СОВЕТ обезбедува реална пен-да-подлога за пишување / цртеж искуство на сите таблети & паметни телефони. * До 12 часа на непрекината употреба по 30 munits целосно наполнет. Забелешка : За оптимални перформанси, ве молиме осигурајте се дека вашиот уред НЕ има екран заштитник филм применува. * Самостојна Активни Перо Дизајн : НЕ BLUETOOTH PARING ИЛИ СТАН ПОТРЕБНО. И сеуште работи со било апликација, вклучително и популарни апликации како што се Zoom Notes, Evernote, Хартија од Fifty Three, Pro Create, и многу повеќе. Функција : * активната перо redefines цртање и пишување на таблети и паметни телефони. * Активната перо всушност се чувствува и пишува исто како и пенкало, не се бараат посебен софтвер, и да работи со било i OS и повеќето Андроид допир интерфејс уредот. * 132 mm долга,9 mm во дијаметар и 1.4 mm совет, активно пенкало се чувствува како вистински пенкало. Powered by во изградба на батеријата, активната перо дава до 12 часа на непрекината латентност-слободно цртање и пишување. * Активната перо не се однесува на посебни пре-инсталиран софтвер или одредени апликации. Со прекинувач копчето,тоа веднаш ќе го активира да работат во кој било уред со користење осетлив на допир. * Активната перо независно работи на посебен софтвер или специјални подесувања во апликации. Така што практично се работи со било апликација, вклучително и популарни апликации како што се Zoom Notes, Evernote, Хартија од Fifty Three, Pro Create, и многу повеќе. Спецификација : * Пенкало должина : 132mm, со Дијаметар : 9 mm, Пенкало совет : 1.4 mm (парична казна)【Метал пенкало, без замена, трајни】 * Материјал : Алуминиум легура * вградената батерија,Полнење преку USB приклучок Пакет Содржина : 1 x активната специјалното Пенкало 1 x USB кабел

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
Апликацијата Брендови:
Другите Бренд
Примена:
Таблети
Должина:
13.2cm
Екранот Со Апликации:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
K820
Бренд Име:
HUWEI
Материјал:
Метал

Поврзани производи