Топла 5pcs 4*3mm4*5mm Брод Метал Cardan Заеднички Gimbal Спојки Универзална Заеднички Приклучок Модел DIY Моторни Вратило Фитинг Додаток
Ново - 10 %

Топла 5pcs 4*3mm4*5mm Брод Метал Cardan Заеднички Gimbal Спојки Универзална Заеднички Приклучок Модел DIY Моторни Вратило Фитинг

Залиха
DEN 373.44
DEN 336.00
Износот:


Ве молиме имајте во предвид : Слика Мерење и само за референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !
Вклучувајќи : 5pcs
Ве молиме проверете кој Вид Големина и Количина што треба .
Ве молиме имајте во предвид : Слика Мерење и само за референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !

Декларираните карактеристики

Внатрешен Дијаметар:
4X3.17, 4X4, 4X3, 4X5, 5Х5, 6X6, 4X6, 5X6, 3X3, 2.3X3, 3X5, 2.3X2.3, 2X2.3, 2X2, 5X8, 6X8, 8X8, 4X2.3, 10X10, 8X10, 3Х3.17, 3.17X3.17
Бренд Име:
VENSTPOW

Поврзани производи