Сребро се Зголеми Злато Деликатна кристал applique јака, beaded diamante applique , свадба sash булчински појас applique

Сребро се Зголеми Злато Деликатна кристал applique јака, beaded diamante applique , свадба sash булчински појас applique

Залиха
DEN 1435.20
Износот:


Нови пристигнување кристал beaded applique, супер јасно кристал applique за свадба појас, булчински sash, свадба garters
Овој кристал beaded applique е сите рака пораби, ние ги користиме одделение-А , супер јасни кристали , сите се рака пораби да се врати газа
Ова не е железо на applique, можете да шие тоа да се на било кој проект ви се допаѓа .
Gorgesou idear за свадба додатоци, булчински појас, свадба sash, булчински garters и сл .
големина е за 21 x 22 см

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Материјал:
Кристално
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Техника:
Шие-На
Обликот:
TR7X7
Стил:
Flatback

Поврзани производи