1 Пар Автомобил Магла Светлина Светилка Автомобили Јасно Стаклена Леќа Пред Светлата Headlamp за BMW E39 5-Серија 95-02 Авто Додатоци
Ново - 45 %

1 Пар Автомобил Магла Светлина Светилка Автомобили Јасно Стаклена Леќа Пред Светлата Headlamp за BMW E39 5-Серија 95-02 Авто

Залиха
DEN 2440.80
DEN 1343.00
Износот:


Светла за магла Светилка Поставите Светлата Јасно Стаклена Леќа за BMW E39 5-Серија 95-02 525
За BMW E39 5-Серија 95-02 525 Светла за Магла Светилка Јасно Стаклена Леќа Поставите Светлата
Спецификација :
Применливи година : 1995-2002
Моделот ќе се користи : За BMW E39 520 523 525 530 525li 535 523li
Производ тежина : 1030g
Производ Големина : 180 x 100 x 80mm/7.09" x 3.94" x 3.15"
Количина : еден пар (лево + десно)
Осветленост Дел Број : 63-17-8-360-575, 63-17-8-360-576
Компатибилен возило :
За BMW 540i База Седан 4-Вратата
За BMW Z3 2.2 јас Конвертибилна 2-Вратата
За BMW Z3 3.0 јас Конвертибилна 2-Вратата
За BMW Z3 Купе Купе 2-Вратата
За BMW Z3 Roadster Конвертибилна 2-Вратата
2 x Светла за Магла(десно+left)
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Извори На Светло
Температура На Боја:
6000K
Чип Собранието Тип:
КОЧАН
Автомобил модел:
За BMW E39 5-Серија 95-02 525
Лер Зрак Тип:
Комбо
Wattage:
--
Извор На Светлина:
LED
Автомобил Марка:
за BMW
Бренд Име:
VODOOL
Напон:
12V
реден број:
190669

Поврзани производи