RAKOL Познатиот Бренд Bbrilliant Кристал Циркон Обетки ѓердани Свадба накит Поставите Жените Свадба Фустан Додатоци RS2007
Ново - 15 %

RAKOL Познатиот Бренд Bbrilliant Кристал Циркон Обетки ѓердани Свадба накит Поставите Жените Свадба Фустан Додатоци RS2007

Залиха
DEN 1908.48
DEN 1622.00
Износот:


Производи Детали
Бренд : RAKOL
Главниот Камен : ААА+ CZ
Камен Боја : Бела
Позлата : Sliver Боја
Ѓердан Должина : Околу 44cm Обетки Должина : Околу 4cm
Материјал : ЦВРСТИ БАКАР(ОЛОВО СЛОБОДНИ .НИКЕЛ БЕСПЛАТНО)
Производи Покаже
Превозот
Answer : ___________________________ Note : 1, Постојат некои земји се многу diffcult за царинење, можеме да испратите EMS, ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Прашање од клиенти
1,постои ли customes давачки?
Ние обично се прогласи за пониска цена за да ги избегнете високите царини. Поради различни национални политики во различни земји, на царинските давачки ќе биде за купувачите " сметка.
Затоа, ве Молиме да ни оставите порака да ни кажете за тоа кога ќе купите цел.
2,се Врати & exchange .
Ако не сте задоволни со производот и сакаат да се вратат,Дури и покрај тоа што само не ми се допаѓа тоа.Ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот.
Ние може да ви даде гаранција дека ќе може да се добие целосна наплата или замена ако не се врати тоа, дека, исто така, треба плати превозот fe
3,Ако треба напишете повратни информации за секоја цел?
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да помогне да се остави Позитивни Повратни информации и 5 Совршен Ѕвезди за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и
ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме.
Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние сме сигурни дека секогаш постои решение.
4,Ако производство може да се прилагоди?
Се разбира! Доколку имате потреба, можете да не контактирате за повеќе информации. Ние си имаме свој дизајнер и фабрика.
5,Колку долго може да се види на нови дизајни ?
Секоја недела ќе ги ажурира Нови Arrvail. Додај во вашата продавница листа, можете да се знае новиот arrvial наскоро,
https : //www.aliexpress.com/store/3368034?spm=2114.12010615.0.0.2f435bc8 I7z RSC

Декларираните карактеристики

Метална боја:
бела, сина, црвена, зелена, жолта
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
S020077R
Бренд Име:
Rakol
Материјал:
Кубен Циркони
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан,Обетки
камен боја:
Бела.Сина,Црвена,Зелена
Тежина:
About 90g
плоча:
Sliver Боја
Mainstone:
Кубен Циркони
Пакување:
Ѓердан,Обетки
Еколошки Стандарди:
Заштита На Животната Средина Води Никел, Кадмиум Слободни
Материјал:
Врвен Квалитет На Цирконот
is_customized:
Yes

Поврзани производи