Силиконски Палецот Заштитник Гел Голем Прст Нозе Заштитник Прст Поставува Долго Пченка Поставете Прст Сепаратор Нога Нега C1109
Ново - 35 %

Силиконски Палецот Заштитник Гел Голем Прст Нозе Заштитник Прст Поставува Долго Пченка Поставете Прст Сепаратор Нога Нега C1109

Залиха
DEN 138.24
DEN 90.00
Износот:


торба
Пакување : 1pc × Нога Нега Алатка
Карактеристики :
Состојба : 100% сосема нов и добар квалитет
Новиот универзален гел Пети Сепаратори носила
се врати здравјето на нозе со испирање на прстите во водата и носи ги за 10 минути. Редовна употреба може да помогне за решавање на заеднички нога проблеми, како hallux varus и чекан нозе.
супер меки гел, удобен за носење
Една големина одговара на лево или десно со sock
миење и обновливи, дијабетична-чистење
Една големина одговара на повеќето најновите Пети
Материјал : силика гел
Белата боја
Функција :
го намалува нозе и непријатност
ублажува напнатоста
се протега и лежи на нозе
зголемува циркулацијата
исправете на свиткани прста
обнова на заеднички
подобрување на рамнотежа
подобрување на нога сила
Bunion на палецот пети олеснување

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Povihome
Примена:
Нога
Материјал:
ABS
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
10*2cm
Материјал:
Силикони
Функција:
Силиконски Гел Пети цевка Corns Капа Заштитник

Поврзани производи