100pcs Про 3 во 1 Одговараат на Моделот Плоштадот/Rhombus/Stiletto Совети Помине Форми Акрилик Крива УВ Гел Ноктите Продолжување Помине Уметност Алатка Упатство
Ново - 5 %

100pcs Про 3 во 1 Одговараат на Моделот Плоштадот/Rhombus/Stiletto Совети Помине Форми Акрилик Крива УВ Гел Ноктите Продолжување

Залиха
DEN 239.52
DEN 228.00
Износот:

Ако Има Било какви Прашања, Добредојдовте да Контактирате со нас за да им помогнеме.
- Совршен N ail Водич Налепница Лента f или Професионално Студио Употреба или Домашна Употреба.
- Кога не можете да го најдете parcle, ве молиме контактирајте со нас за проверка. Ако има било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
- 100pcs самолепливи помине форма налепници. Сите Корисници ќе бидат Послужени со Careness. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2.
- Тоа го има точниот износ на вкочанетост да се создаде beautyful Крива.8 cm x 8cm
Порака до почитуваниот Клиенти : Сите Слики се Направени од Вистинска Предмети, со Почитување на Вистинските Предмети, Иако Постои Мала Боја Разлика Може да биде Предизвикана од Некои Причини, како што се Боја Одраз во Мониторот Осветлување, Позадина, итн. Пакетот Вклучува :
- 1* 100pcs на Ноктите Форма
Испорака :
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ние секогаш се трудиме да го реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.
ноктите форми гел за нокти налепници налепница помине помине уметност форми хартија помине форми помине водич налепница форми на доградба на акрилни нокти форми помине форма совети помине уметност продолжување професионални помине форма помине уметност совети форма на уметност водич помине хартија форми помине форма фармацевт помине форма про помине уметност помине форма продолжување црвени нокти форма на ноктите форма совети сребро помине форма пластични помине форма на ноктите форма на налепница помине форма носителот професионални помине форма на ноктите форма stiletto помине форма 500 совети помине форма на ноктите форма грб 100 помине форма на ноктите алатка совет помине форма водич помине форма водич налепница двојно дебели помине форма топла 100 компјутери помине форма на ноктите форма за продолжување на ноктите форма акрилик совет 500 компјутери помине форма на ноктите форма 200 компјутери помине форма 50 компјутери ув гел ноктите форма на налепница 3pcs ув градител гел ноктите форма врвот грб база помине ув форма на ноктите двојна форма на ноктите совет форма на ноктите водич форма на ноктите гел форма на ноктите налепница форма форма на ноктите систем двојна помине систем форма помине уметност форма водич акрилик форма помине помине уметност водич форма помине уметност совети форма форма помине уметност лента за алатки помине алатки, совети помине уметност водич форма акрилик совет двојна форма на ноктите систем помине уметност водич форма налепница француски совети форма на ноктите дополнителните водичи налепница француски маникир декорација на ноктите кружна форма, fringe помине уметност водич форма на налепница, акрилик ув гел 6 компјутери помине уметност tools да поставувате различни големина форма крива
100pcs Про 3 во 1 Одговараат на Моделот Плоштадот/Rhombus/Stiletto Совети Помине Форми Акрилик Крива УВ Гел Ноктите Продолжување Помине Уметност Алатка Водич самолепливи Карактеристики :
- 100% нов мало и висок квалитет;
- Количина : 100 Парчиња/многу;
- Дизајн : за Квадрат/Rhombus/Stiletto Совети
- Шаблон : Костум и Пеперутка Плочка Шема
- Погоден за на доградба на акрилни нокти проширување / UV гел ноктите проширување.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ноктите Форма
Количина:
100pcs / многу
Број На Модел На:
HJ-NTF040
Големина:
9.8cm x 8cm
Бренд Име:
Мед Радост
Материјал:
Хартија, самолепливи
дизајн:
за Плоштадот/Rhombus/Stiletto Совети
Количина:
100pcs/многу
Шема:
Одговараат и Пеперутка Плочка Шема
Примена:
за на доградба на Акрилни УВ Гел Ноктите Совети Продолжување

Поврзани производи