Телефон Случај За Samsung Галакси J7 2017 Случај Силикони мека TPU Кристал сјајот Bling За Samsung J730 покрие Транспарентен Случај
Ново - 20 %

Телефон Случај За Samsung Галакси J7 2017 Случај Силикони мека TPU Кристал сјајот Bling За Samsung J730 покрие Транспарентен

Залиха
DEN 119.04
DEN 95.00
Износот:

modname=ckeditor
1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат.
2.Ако по 60 дена(Бразил 90days) си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас.
3.Ве молиме не го направи спорови во рок од 60 дена, Ние не прифаќаме никакви спорови за погрешен следење meassage.
4.продавачот за испорака Метод, не е песна, ако сакате песна,ве молиме изберете друга превозот метод.
5.Слика покажуваат како и За iphone
Слики за повикување само, за сите на вистински модел ќе преовладува, ако треба физички слики, ве молиме да контактирате со услуга за
'

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
KERTLIYCDA
Мало Пакет:
No
Тип:
кристал случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
дизајн:
Jewelled
Големина:
For Samsung Galaxy j7 2017 J730
Карактеристики:
Кристал Силикони Случај

Поврзани производи