50W 365 бранова должина ув лекување светилка ПРЕДВОДЕНИ од модулот watercooler ув лепак Клипови табела светилки зелена нафта виолетова светлина за гел лак
Ново - 15 %

50W 365 бранова должина ув лекување светилка ПРЕДВОДЕНИ од модулот watercooler ув лепак Клипови табела светилки зелена нафта

Залиха
DEN 2158.56
DEN 1835.00
Износот:

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Warrenty Ние нудиме 1-месец слободна замена. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.6 KG Напон : AC100 V-AC260 V Користи : УВ shadowless лекување, зелена нафта лекување, мобилен телефон на поправка, банкноти и така натаму. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. редовни земјата време на испорака : се Врати Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. приклучокот стил : САД/ЕУ
Пратката Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(доколку производот не е бесплатен превозот). Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. ПРАШАЊА и одговори за тоа како да б uy објект со "Купи Сега'? како да се користи количката да го стави на ред?
Како можам да платам за цел?
Како можам да го користам мојот забава? Како можам да ги пратите мојата цел? Зошто мојот плаќање не успеваат? Зошто мојот ред не успеваат?
Како можам да ја откажете цел? Како можам да направам наплата барање?
.5 монистра концентрира висока моќност 50 W светлина лекување светилка Име : тела на УВ светлина работа светлина Материјал : Алуминиумски легури домување + кондензаторот леќа, Големина : црево должина 600 MM, светилка дијаметар 63 MM, се префрлат линија должина 1250 MM извор на Светлина : висока моќност светилка монистра 5 3 W (еквивалентно на 50 W светлина ефект) бранова Должина : 365 NM Тежина : 0.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
УВ ГЕЛ Лекување Светилки
Број На Модел На:
100104
Бренд Име:
gongben
боја:
Црна
Функција:
лекување
Напон:
AC220V
Вати:
50W

Поврзани производи