TAFREE гроздобер домот Розова Фламинго мажите мода вратоврска клипови цвет уметност птици Розова Фламинго свадба младоженецот вратоврска игла бар накит A564
Ново - 40 %

TAFREE гроздобер домот Розова Фламинго мажите мода вратоврска клипови цвет уметност птици Розова Фламинго свадба младоженецот

Залиха
DEN 144.00
DEN 86.00
Износот:

TAFREE гроздобер домот Розова Фламинго мажите мода вратоврска клипови цвет уметност птици Розова Фламинго свадба младоженецот вратоврска игла бар накит A564
производ слика :
Добредојдовте на нашата продавница!
Цел>$120 добие бесплатен превозот send via express! (DHL,UPS-от,SF,Fedex.. )
Уживаат во шопинг!
'

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
TAFREE
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Стакло
Пол:
Мажи
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови,Вратоврска Клипови
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
a564
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Вратоврска Клип & Јака Клип
Парична казна или Моден:
Моден
Производот Категорија:
Вратоврска Клипови
Тежина:
11 g
Големина:
20mm
Производ големина:
55мм*22mm*15mm
Повод:
Бизнис,Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Тема:
Моден Мажите Вратоврска Клипови

Поврзани производи