USB Струја Напон на Полнење Детектор на Мобилен Моќ Сегашните и Voltmeter Ammeter Напон USB Полнач Тестер Двоен Ред ги Покажува

USB Струја Напон на Полнење Детектор на Мобилен Моќ Сегашните и Voltmeter Ammeter Напон USB Полнач Тестер Двоен Ред ги Покажува

Залиха
DEN 121.92
Износот:


Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Ако во итна . Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail сите да можат да ги пратите на www. Ако не можете да се согласувате, pls не се купи.
Сите ред ќе брод во 1-5 buiness по исплата потврди .
2, На сегашните и напон циклус , лесен за употреба и практични.Pls изберете DHL/ Федекс/ЕМС.
3, Компактен и лесно да се носат , без дополнителни напојување
1 PCS Двојна USB Струја на Напонот на Полначот
Ако ви требаат повеќе делови Pls кликнете и да ги достави цел. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако не можете да се согласувате, pls не се купи. Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и пакет е изгубен.
Технички индикатори :
Делокруг на работа : Струја (0~5 A) може да детектира мобилен телефон полначот напон согласност DC5 V
Работен Опсег : U = 3 ~ 7.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние може да напише ниска вредност за cutomer ако треба!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус само може да ја песната за да ја домашната на нашата земја,но тоа не ефект на вашиот прима. Тоа може да има различна форма или боја. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако се земе предвид цената,Ако некои делови не може да дознаете во мојата продавница,Pls контактирајте со нас,ние се уште имаат многу делови не се објавени. Ние ќе докаже дека ние испрати пакет и ние само може да refound 50%. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Меѓутоа, купувачот.
Ве молиме не го отворите спор и да ја напуштат било лошо повратни информации, ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволителен одговор. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Може лесно да се измери оперативни струја на излезниот напон од USB порт и опрема 2. Се надевам дека ќе се разбере нас, ви благодариме однапред.
Ако сакате вашите производи и не сакате да губите вашето време, pls изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Ако ви требаат повеќе квантитет,Pls контактирајте со нас.
Ние ќе ја испрати на најновата верзија на производот, u pgraded функција. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. smallsize , нема моќ , и други помошни опрема, plug and play, исто така детектира USB полнач за излезниот напон и струја се стандард соодветен за фабрики, Лабораториски и корисници.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
HESAI
DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Точноста Класа:
1%
Температурата На Работа:
0-60C
Димензии:
60.5*28*15mm
Мерен Опсег:
0-5A/3-7.5 V

Поврзани производи