Нови 10.1 инчен LCD дисплеј RoverPad ТЕСЛА 10.1 3G Таблет КОМПЈУТЕР TFT LCD Екран Матрица Замена Панел Делови Бесплатен Превозот

Нови 10.1 инчен LCD дисплеј RoverPad ТЕСЛА 10.1 3G Таблет КОМПЈУТЕР TFT LCD Екран Матрица Замена Панел Делови Бесплатен Превозот

Залиха
DEN 1008.00
Износот:


Нови 10.1" инчен LCD дисплеј Rover Pad ТЕСЛА 10.1 3 G Таблет КОМПЈУТЕР TFT LCD Екран Матрица Замена Панел Делови Бесплатен Превозот

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
RoverPad Тесла 10.1 3G

Поврзани производи