Шармантен, Секси Пенисот Дупка Дизајн Bkini Камшик Мажите G-Стрингови Модна Комбинација Еластична Опфатени Работ Машки Камшик долна облека
Ново - 10 %

Шармантен, Секси Пенисот Дупка Дизајн Bkini Камшик Мажите G-Стрингови Модна Комбинација Еластична Опфатени Работ Машки Камшик

Залиха
DEN 340.80
DEN 307.00
Износот:


Белешки : Секси Поставен Пенисот Дупка Дизајн. Неверојатна Бикини Стил.
Материјал : 85% Polyamide + 15% Најлон Количина : 1*КОМПЈУТЕРИ Големина : M / L / XL M (Одговара на Половината) 28.3 инчен ~ 33.1 инчен / 72 CM-84 CM
L (Одговара на Половината) 29.9 инчен ~ 35.4 инчен / 76 CM-90 CM
XL (Одговара на Половината) 31.5 инчен ~ 37.8 инчен / 80СМ-96 CM Боја : Црна / Бела / Сино / Црвена

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
G-Стрингови & Thongs
Материјал:
Polyamide,Spandex,Најлон,Полиестер,
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
JAXFSTK
Пораст Тип:
Класичен
Функција:
Брз Сува
Декорација:
Никој
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
Ts116
Непристојни Слика:
No
Долна облека тип:
Секси Бикини Камшик Мажите G-Стрингови
долна облека стил:
Моден Пенисот Дупка Дизајн

Поврзани производи