4Pcs Waterdrop Форма Шминка Прав Плескавици, Естетската Убавина Алатка Сет Мек Сунѓер Concealor Течен Крем Blender Фондацијата Puffs Комплет
Ново - 35 %

4Pcs Waterdrop Форма Шминка Прав Плескавици, Естетската Убавина Алатка Сет Мек Сунѓер Concealor Течен Крем Blender Фондацијата

Залиха
DEN 204.96
DEN 133.00
Износот:


4 Pcs Waterdrop Форма Шминка Прав Плескавици, Естетската Убавина Алатка Сет Мек Сунѓер Concealor Течен Крем Blender Фондацијата Puffs Комплет
Карактеристики :
1. Овој производ е лесно и фитинг шминка.
2. Усвојување на 360° шминка без слепи агол. И тоа е во состојба да се справи со крилја на носот и аглите на очите.
Спецификација :
1. Материјал : Латекс
2. Димензии( прибл.) : Gourd : 4.8 * 3.5 cm/ 1.89 * 1.38 инчи;
Водата се откажат : 4.8 * 3.5 cm/ 1.89 * 1.38 инчи.
3. Боја : Случајни
Инструкции :
1. Сува употреба : притиснете го сунѓерот на притисне прав лесно да се спакуваат на соодветна количина на прав, а потоа се вклопуваат во дупкана на вашата кожа со оваа издувам.
2. Влажни употреба : натопете го сунѓерот со вода, присилува тоа со некои сила, а потоа го користите да се применуваат шминка и (препорачано).
Пакување листа :
4 * Puffs
Цел Инфо
Плаќање
1 : да ја прифатиме Alipay, Western Union, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена за нарачки. 3 : Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте за втор и обидете се повторно.
Испорака
1 : Ние брод на светот. 2 : Ние поддршка на пратката од страна на e Packet, Кина Пост Воздух Mail, EMS, Fedex и DHL, добредојдени се избере методот сакате подобро. 3 : Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3 до 5 работни дена по вашата исплата пристигна. 4 : времето За испорака може да бидат различни, понекогаш и тоа може да трае до 10 до 60 дена. 5 : стоките ќе бидат етикетирани како "Подарок" и изјави пониска вредност за превозот цел само. 6 : Ако адреса не е точно, pls се направи промена, пред да плати, на неточни адреса ќе предизвика mail изгубени. Побарувањата за наплата ќе не бидат прифатени за овој случај. 7 : Следење Бр. ќе бидат обезбедени еднаш ние брод од стоката.
Враќање
1 : За било која причина,'повторно не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот. 2 : Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш замена или поправка. Ако заменетата не е vailable, а потоа на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
Повратни информации
1 : Ако не сте задоволни со предмети и нашата услуга, pls љубезно ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе да го стори истото за вас. 2 : ве Молиме не двоумете се да aontact нас за да се добие подобро решение пред да остави негативни повратни информации. Ние're секогаш се обидуваат нашите најдобри.
Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди пофалба !
Како точни беше опис на производот?
Како задоволни беа што со продавачот комуникација?
Како брзо да не продавачот бродот на објектот?
Споделувањето

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Козметички Издувам
Големина:
Full size
Бренд Име:
GUJHUI
Број На Модел На:
Козметички Издувам
Количина:
4pcs
Материјал:
Сунѓерот
Пад на превозот:
Поддршка
боја:
тен
Материјал:
Сунѓерот
Тип На Објект:
козметички издувам,makup плескавици,издувам
feature1:
шминка сунѓер,сунѓери за шминка
feature2:
blender,сунѓер
Feature3:
прав фондацијата,козметик
Feature4:
прав основната алатка
feature5:
прав издувам
feature6:
ББ крем сунѓерот

Поврзани производи