Monsisy Божиќ Девојка Волна Торба Бебе Монета Чанта и Чанта Зима Солидна Дете Торба Деца Паричникот Симпатична Подарок Торба Девојка
Ново - 10 %

Monsisy Божиќ Девојка Волна Торба Бебе Монета Чанта и Чанта Зима Солидна Дете Торба Деца Паричникот Симпатична Подарок Торба

Залиха
DEN 685.92
DEN 617.00
Износот:


n c ustomers : Ако изберете "Ali Express Saver Превозот", пакетите ќе бидат transited преку летонија. Ве молиме не грижете се, чекаат трпеливо.
* Бренд : Monsisy * Материјал : Волна * Големина(инчен) : Width9.0, Висина 9.0,се Справи со Висина 8.6 * Боја : сива/розова боја/бела/Сина/црвена * Капацитет : може да се стави на хартија за крпи,и го стави на бонбони за вашите деца * Функција : Тоа е многу мека и удобна.Најдобар подарок за вашето дете. * Функција : Чанта/торба/Шопинг торба/патна торба * Напомена :
1. Ве молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.2") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме.
2. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
ОТВОРЕТЕ
Бренд Име:
monsisy
Стил:
Повик
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Внатрешни работи:
Не Џеб
Обликот:
Кружни
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Волна
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Видовите на вреќи:
Рамо Кеси
Пол:
Девојки
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
ББ-0757
Повод:
Разноврсна
Обвивка Материјал:
Никој
Надворешноста:
Отворете Џеб
Тип На Објект:
чанта/торба/облека/шопинг торба
За публиката:
унисекс/бебе/дете/бебе/дете/момче/девојка/ученици/студенти/градинка
Стил:
мода/симпатична/creative/kawaii/лолита
Функција:
модални додатоци/ монета/бонбони purses/роденденски подарок/Божиќ подарок
Сезоната:
есен/есен/зима
боја:
сива/розова боја/бела/Сина/црвена
Големина:
23cm*23cm
тип 1:
Децата Чанта
Тип 2:
Волна Чанта За Девојка
Тип 3:
Божиќ Подарок За Дете

Поврзани производи