СМИТ ЧУ Професионални Коса Ножици поставите 6.0 инчен Директно & Чистење ножици берберот shears +жилет+чешел +колекции остар раб
Ново - 30 %

СМИТ ЧУ Професионални Коса Ножици поставите 6.0 инчен Директно & Чистење ножици берберот shears +жилет+чешел +колекции остар

Залиха
DEN 815.52
DEN 571.00
Износот:


Смит чу Професионални Фризерски Ножици поставите 62 HRC Директно & Чистење сечење со чешел, облека ,масло бесплатен превозот
Ве молиме, изберете го комплетот што сакате !!!! Делови листа : 1. ножици за сечење, 1. чистење ножици, 1. алатка торба, 1. чистење облекувам , 1. чешел, 1. razor&нож, 1.регулаторот. Големина : 6.0 инчи Вкупна должина : и 17,5 см Превозот : брз и бесплатен превозот!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Косата Режа
Број На Модел На:
СМИТ ЧУ-101-100
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Бренд Име:
СМИТ ЧУ
вкупна должина:
17.5
Заби:
32
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6 inch
Тип:
ОДГОВАРААТ на Ножици

Поврзани производи