За iPhone 4 и 4S 5 5S 6 6S 7 7S 8 Плус Squishy Стерео Мачка Ноктот Кукла Силикони TPU / Тешко Пластични Случај на Мобилен Телефон Покрие Торба
Ново - 20 %

За iPhone 4 и 4S 5 5S 6 6S 7 7S 8 Плус Squishy Стерео Мачка Ноктот Кукла Силикони TPU / Тешко Пластични Случај на Мобилен Телефон

Залиха
DEN 162.72
DEN 130.00
Износот:


Attion Овие Ве Молиме
1. Ве молиме избрано вистинскиот модел за вашиот телефон , не цел тоа е погрешно.
2. Руски пријатели ве молиме оставете ни име и презиме и право поштенски код поради руската Политика .
1.Превозот време : повеќето земји : 20-60 дена ;Бразил, Мексико, Чиле, Перу : 60-90 дена.
Понекогаш тоа може да има 5-10 дена' задоцнување ако се исполнат лошите временски услови или строги сопствени грешки. Се надевам дека ќе може да се разбере и да се чека трпеливо.
2.Ние ќе испратите следење на број по испорака. Но, само обезбедува сите следење на информации само во некои земји, најмногу на цел не може да се обезбеди следење на информации кога се качил на вашата земја. Ве молиме не грижете се, ќе добиваат тоа успешно . Нејзините packet loss стапка е многу, многу ниско.
Ние сме испраќање на бесплатни за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, но ако вашата земја не го поддржуваат овој начин, ќе испрати другите и треба плаќање на дел од поштарина .
Ако предмети имаат било кој квалитет на проблемот или ќе ти ја испрати во ред, молам контактирајте ме прво, ние ќе ви испратиме повторно или рефундирање на вашите пари.
1. Ние поддршка Прилагодено случај, промет на Големо . Ние може да ви даде најдобра цена, висок квалитет на Производите.
2.Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо. но таму ќе биде временската разлика, не-работни часови или државни празници кои се спречи нас од правејќи инстант одговор. Се надевам дека ќе може да undersstand .
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашиот производ или услуга!

Декларираните карактеристики

Материјал:
Тежок Случај За 5 5S, тежок Случај За 5C, тежок Случај За СЕБЕ, Мека Случај За 6 6S, тежок Случај За 6 6S, Мека За 6 6S Плус, Тешко За 6 6S Плус, тежок Случај За 7, Мека Случај За 7 плус, тежок Случај За 4 4S, Мека Случај За 8, Мека Случај За 8 плус, Мека За iphone X
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 4,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 8 Плус,iPhone 5s,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7
Мало Пакет:
No
дизајн:
Matte,Cute,Abstract,Sports,Transparent,Plain,Exotic,Animal,Vintage,Geometric,Glossy,Patterned,Business
Карактеристики:
Боја бојата DIY Прилагодите Поддржани
Големина:
For Iphone Series
Бренд Име:
Јас сум сам
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone

Поврзани производи