MEW Четири нозе Куче Качулка Убав Милениче Jumpsuit Топла Зимска Облека за домашни Миленичиња XS S M L XL XXL 2 Боја
Ново - 25 %

MEW Четири нозе Куче Качулка Убав Милениче Jumpsuit Топла Зимска Облека за домашни Миленичиња XS S M L XL XXL 2 Боја

Залиха
DEN 623.52
DEN 468.00
Износот:


MEW Четири нозе Куче Качулка Убав Милениче Jumpsuit Топла Зимска Облека за домашни Миленичиња XS S M L XL XXL 2 Боја
Ве молиме бидете сигурни да се Измери вашето куче за точни големината пред купување за да се обезбеди совршено се вклопуваат.
Големина На Градите И Грбот
XS 28cm 22cm
S 31 см 25 см
М 35cm 29cm
L 39 см 33 cm
XL 44cm 37cm
XXL 49cm 41cm

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Petalk
Шема:
Печати
Материјал:
Полиестер
Тип:
Кучиња

Поврзани производи