Aosbos Жените Термички Печатење Ручек Кеси Мода Пикник Ручек Кутија Кулер Торба Преносни Цилиндрични Храна Снек Складирање Организатор
Ново - 40 %

Aosbos Жените Термички Печатење Ручек Кеси Мода Пикник Ручек Кутија Кулер Торба Преносни Цилиндрични Храна Снек Складирање Организатор

Залиха
DEN 479.04
DEN 288.00
Износот:


ПРАШАЊА и одговори П : Како можам да платам за цел? О : за Да платат за вашата цел на Ali Express, ве молиме следете ги чекорите подолу : (1) Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето (2) Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница П : Како не Ali Express заштита на моите исплати? A : Плати безбедно со вашата кредитна картичка без да ги изложиме ги вашите детали.
Внимание : )
1. Вашите трансакции се секогаш гарантира со Ali Express. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување деталите во описот на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект , што е трговија на големо цена? A : Ние ќе се сфати дека ако не можете да испратите e-mail на нас, се разбира, најдобра цена за вас. Тоа им помага да ја одржите храната топла(или ладно) кога ќе излезе, кој е многу удобен. Ви благодарам многу! Политика На Враќање 1. Ние ќе плати за испорака надоместок, доколку постои било каков квалитет или погрешно испраќање објекти. Поради различни компјутерски екран екранот или други причини, не може да биде малку боја разлика, но ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики. Ние го продолжи рокот за плаќање на побарувањето од редовни 7 дена, 15 дена по датумот на прием на објектите . Ви благодариме. Сите производи, кои се испраќаат во земјата може да се врати, како додека тие се неискористени и во совршена состојба. Влезете во мојот Alibaba, и да видат следење детали во трансакции. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. Можете да ги пратите вашите цел на превозот веб-страницата на друштвото со следење на број предвидени. Ви благодариме. Ние можеме да се осигура дека нашите производи се внимателно проверени пред превозот . За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Пошта која е бесплатен превозот. П : дали постои следење на број на мојата цел? A : Да,ние брод секоја цел со своите следење на број, и можете да го видите на пратката статусот на вашиот Aliexpress Сметка или од други соодветни веб-сајт. Оваа нова пристигнување ручек торба е пространа и исклучителна, погоден за вас да се приспособат на различни видови на храна и грицки. Се надеваме дека ќе може да ни даде 5 ѕвезди оценка, додека да се добијат производи.
Повратни информации 1.При плаќање на интернет, вашите податоци се заштитени од страна на Veri Sign SSL енкрипција (највисоко ниво на заштита комерцијално достапна).
Производ Инфо : )
Бренд : Aosbos
Материјал : Памук, Лен,Алуминиумска Фолија
Големина : 18*15*17cm(L*W*H)
Тежина : 0.09 kg
Пол : Жените
Боја : сина, кафена, фламинго зелена, црвена, садови зелена, бела
Пакет : 1 x Ручек Торба
Карактеристики : )
1. Се надевам дека ќе имате среќен шопинг во нашата продавница.
Веруваме ние ви даде нашата најдобра цена со најдобра услуга.
Aosbos Жените Термички Печатење Ручек Кеси Патување Пикник Ручек Кутија Кулер Торба Преносни Цилиндрични Храна Снек Складирање Организатор
Драги мои ценети купувачи, добредојдовте на нашата продавница.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Платно
Број На Модел На:
423010706EY
Бренд Име:
Aosbos
Тип:
2 Лица
Материјал Состав:
Памук, Лен, Алуминиумска Фолија
Големина:
18*15*17cm(L*W*H)
Тежина:
0.09kg
Погоден за:
Жени, Девојки, Дами
боја:
сина, кафена, фламинго зелена, црвена, садови зелена, бела

Поврзани производи