1pcs/многу Предводена Подводни Светлината RGB 10W 12V Предводена Подводни Светлината 16 Бои 1000LM IP68 Водоотпорен Фонтана Базен Светилка Осветлување
Ново - 20 %

1pcs/многу Предводена Подводни Светлината RGB 10W 12V Предводена Подводни Светлината 16 Бои 1000LM IP68 Водоотпорен Фонтана

Залиха
DEN 456.00
DEN 365.00
Износот:

10 W 12 V ПРЕДВОДЕНА Подводни Светлината Водоотпорен IP65 RGB Пејзаж Базен Езерцето Светилка 16 Бои Промена Со IR-Далечински
Функција :
LED type : Подводни LED Светло светла боја : RGB(16 Бои) Топло Бела(3000-3500 K);Кул Бело(6000-6500 K)
Материјал : Алуминиум
Рефлектор : Конвексен Стакло
Лумен : 1000 LM
Моќност : 10 W
Влезен Напон : AC/DC12 V
Линија Должина : 30cm LED животен век : >25,000 часа температурата на Телото : LED работа температура :
Сертификат : CE
Димензии : 61(D) x 100(H)mm
Гаранција : 2year
Pls Забелешка : Далечински Управувач ( Без Батерија Со Далечинското )

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
RGB - далечински contr, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
10w silvery, 10w black
Тип На Објект:
Подводни Светилки
Бренд Име:
DOOYOR
Извор На Енергија:
DC
Примена:
Базен
сертификација:
CE
Заштита Ниво:
IP68
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
празник
Број На Модел На:
W1
Карактеристики:
Предводена Подводни Светлината
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
12V
Гаранција:
2

Поврзани производи