10pcs/многу Стрелаштво Дрво Стрелка 80см Дијаметар 8мм Стрелките на Окно Може да се направи Со Традиционалните Arrowhead Стрелаштво DIY Стрелка Додатоци
Ново - 14 %

10pcs/многу Стрелаштво Дрво Стрелка 80см Дијаметар 8мм Стрелките на Окно Може да се направи Со Традиционалните Arrowhead Стрелаштво

Залиха
DEN 959.52
DEN 825.00
Износот:

10pcs/многу Стрелаштво Дрво Стрелка 80см Дијаметар 8мм Стрелките на Окно Може да се направи Со Традиционалните Arrowhead Стрелаштво DIY Стрелка Додатоци
Материјал : дрво
Вратило Должина : 80см
Пакетот Вклучува : 10pcs стрелките на окно

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Sharrow
Употреба:
Лов
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Број На Модел На:
Стрелаштво Дрво Стрелките На Окно
Објектот:
Стрелаштво Дрво Стрелките На Окно
Материјал:
Дрво
Должина На Вратило:
80см
Пакетот Вклучува:
10pcs Дрво Стрелките на Окно
Тежина:
about 25g/pc
Дијаметар:
8мм
Стил:
Лов, Стрелаштво Slingshot Спорт
Примена:
Отворено Лов, Стрелаштво Опрема
Општа Употреба:
Лов Снимање Спортски Додатоци
Посебни Употреба:
Стрелаштво Стрелка Додатоци

Поврзани производи