Геометриски Акрилик Обетки Темперамент Едноставна Начичкана Студ Обетки Личност Претерани Накит Обетки Женски C-100
Ново - 31 %

Геометриски Акрилик Обетки Темперамент Едноставна Начичкана Студ Обетки Личност Претерани Накит Обетки Женски C-100

Залиха
DEN 147.36
DEN 102.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
C-100
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
Sk Meida
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски

Поврзани производи