60-100X Мобилен Телефон Клип Нов Микроскоп Зголемувачот Погоден За Било кој Тип На Мобилен Телефон Печат Идентификација лупа Loupe
Ново - 47 %

60-100X Мобилен Телефон Клип Нов Микроскоп Зголемувачот Погоден За Било кој Тип На Мобилен Телефон Печат Идентификација лупа

Залиха
DEN 936.00
DEN 496.00
Износот:


60-100 X Мобилен Телефон Клип Нов Микроскоп Зголемувачот Погоден За Било кој Тип На Мобилен Телефон Печат Идентификација лупа Loupe
Зголемување : 60 X-100 X
тежина : 40g(NW),72(GW)
големина : 120 X68 X22 MM
Осветлување извор : 1 LED
Батерија : 3x LR1130 батеријата( вклучени)
Пакет се Вклучени : 1 X Мини Микроскоп
1 X боја пакување кутија
1 Xcloth торба
1 XManual

Декларираните карактеристики

Зголемување:
100X
Со Светлина Или Не:
Yes
Стил:
Рачни
Големина:
120X68X22MM
Извор На Светлина:
led светло
Бренд Име:
HSEAYM
Број На Модел На:
10081-1W
Материјал:
Пластични
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тежина:
72G
Зголемување:
60-100X
осветлување извор:
1 LED

Поврзани производи