Автомобил Внатрешни Додатоци Гума Авто Прозрачна Врата на Врата Подлога Против Лизгање Чаша Носителот Мат Покрие Перница За 2009-2012 Hyundai IX35
Ново - 5 %

Автомобил Внатрешни Додатоци Гума Авто Прозрачна Врата на Врата Подлога Против Лизгање Чаша Носителот Мат Покрие Перница За

Залиха
DEN 720.00
DEN 684.00
Износот:

Точка Име : Вратата влошки Не се лизга душеци Материјал : environmentral Гума Боја : Бела Со Fluoresce, Црвена, Сина Применливо : За 2009-2012 Hyundai IX35 ※ 100% Нови & Висок квалитет. Dustproof ,водоотпорен ,трајни Најдобри декорација & заштита за вашиот автомобил Драги пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Бренд Име:
QYJSD
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
Внатрешна
Модел:
Други
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Гума
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Вид На Налепница:
Други
Име На Модел:
За 2009-2012 Hyundai IX35
категорија:
подлога мат

Поврзани производи