12V 55W Автомобил Магла Светлина Работи Светилка 3inch Круг Сијалица Обратен Светлина Анти-магла Стакло Автомобил Страна Работа Светла
Ново - 14 %

12V 55W Автомобил Магла Светлина Работи Светилка 3inch Круг Сијалица Обратен Светлина Анти-магла Стакло Автомобил Страна Работа

Залиха
DEN 237.12
DEN 204.00
Износот:


Спецификации :
Боја : Бела, Жолта
Материјал Состав : Метал боја школка, анти-магла стакло, од не ' рѓосувачки челик обрачот, висока осветленост долг живот фитил, водоотпорен кожа приклучокот, метални нозе, метал заградата сет на завртки
Живот : Нормална за повеќе од 1 година
Спецификации : 12 V55 W
Абажур : Железо школка 10cm
Со користење на : Автомобил страна светла, гуми светлина ,работа светла
Прозрачна флукс : 1200-1800 LM1 X Светлина
1 X Светлина
1 X Одредување Завртка Заградата
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
VODOOL
Име На Модел:
Автомобил Магла Светлина
Објектот Тежина:
167g
Материјал Тип:
Железо Школка
Специјални Функции:
анти-магла
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
Jeep

Поврзани производи