за Chevrolet Cruze 2009-2014 Вистинска Кожа Опрема Shift Knob Покрие Автоматски Пренос НА автомобил стил
Ново - 8 %

за Chevrolet Cruze 2009-2014 Вистинска Кожа Опрема Shift Knob Покрие Автоматски Пренос НА автомобил стил

Залиха
DEN 233.76
DEN 215.00
Износот:


- Пратката ќе се организира во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Во случај да добијат погрешна објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по знак на приемот.Име на производ : опрема маска
2.
За оние кои не се враќа неисправен, ќе има административна такса да се применуваат. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нашиот објект е 100% исто како опис. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот.
Контактирајте со нас во 7days од денот на приемот може да се вратат
Враќање во рок од 20 дена од денот на приемот може да се замени.
Сите се враќа мора да биде потврден од страна на нашите по службата, ние не сме одговорни за какви и да се врати пакет без претходна најава.0 килограми обично се испраќаат од страна на Кина пост / HK пост / Сингапур Пост како наведени или се договорени од страна на клиентите. Ако пратката е да се врати назад кон нас се должи на купувачот одбивање да се плати над такси, ние НЕ би ја парцела до купувачот заврши оние такси и да ги плати СИТЕ врати и повторно да ја прати цена.
2) Ако купувачот треба пратката да биде доставен од страна на одредени курир или други изразат начин, ве молиме контактирајте го нашиот продажен да се прилагоди на цената пред исплата.
Гаранцијата ќе биде voided како на :
(1) Штетата предизвикана од : Непотребно носат & солза, нечистотија, злоупотреби, несоодветна инсталација или операција, занемарување, несреќа. Купувачот не може да ја откаже нарачката или барање за враќање на средствата врз основа на горенаведената причина.
Ние нудиме ЕДНА Година Фабриката Гаранција (додатоци не се вклучени).Тоа е многу важно за нас. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
3) Мал пакет во 2.Ако може да го ' t работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 ден.
Повратни информации
Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел.Пакет : 1pc
5. Со нетрпение очекувам да соработка со вас наскоро.
Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден .
Добредојдовте на нашата продавница.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци. Ние ќе го испрати назад во нашите трошоци. Ако објектот е оштетен,оштетен и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа.
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход, обичај такса или царинските задоцнување.
(2) Секоја штета предизвикана од несоодветна амбалажа кога купувачите се врати на објект за нас.1 година гаранција
3.
1) Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе наплата или да го замени.боја : црна тема нишка
4.
за Chevrolet Cruze Вистинска Кожа Опрема Shift Knob Покрие Автоматски Менувач Опис :
1.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
MH123
Година:
2009-2014
Бренд Име:
muchkey
Материјал Тип:
кожа
200000204:
200001716

Поврзани производи