Плус Големина Половината тренер Жените Слабеење на Стомакот Стомак Girdles Underbust Половината Cincher Тело Shaper Слабеење Ремени Corselet -E
Ново - 50 %

Плус Големина Половината тренер Жените Слабеење на Стомакот Стомак Girdles Underbust Половината Cincher Тело Shaper Слабеење

Залиха
DEN 464.64
DEN 232.00
Износот:


љубезно ве молиме да напомена : имаме Фабрика за Продажба Директно !!! Значи ние се гарантира највисок квалитет и најниска цена меѓу сите продавачи.
За Производот
Карактеристики
•Латекс корсети за да направи да се шармантни и згодна
•Висок квалитет на долна облека ќе направи да се чувствувате меки и удобни за носење
•Лесно да се стави на и полетување со кука & око затворање
•Челик коска донесување нуди голема поддршка и подигнете
Тип : појас
Големина : L-5 XL половината тренер
Боја : Црна, Беж половината тренер
Пол : Жените половината тренер
Пакет Содржи : 1 Парче Појас
Материјал : Spandex Polyster
Име На Производ : Црна Половината Тренер Жените Слабеење Половината Обука Корсети Underbust Половината Cincher Тело Shaper Слабеење Shapers Girdle Corselet-D
Она што го имаме
За Големина
Љубезно ве молиме да Напомена : Доколку не сте сигурни за големина за да се изберат ,ќе може да ни се јавите пред да се направи ред
За Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети побрзо откако вашата уплата е завршен.
Ние не Гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Гаранција & Одржување
Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
За Нас
За Повратни Информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Број На Модел На:
6409
Декорација:
Шупливи Надвор
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Spandex,Полиестер
Shapewear:
Половината Cinchers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
FeelinGirl
Контрола Ниво:
Фирма
Тип На Објект:
Shapers
Големина На Жените Корсет:
XXS XS S M L XL XXL 3XL 4XL 5XL 6XL
Боја за латекс корсет:
црна, беж
Капка брод:
Yes
Трговија на големо:
прифатете
Материјал:
Spandex Polyster
Пол:
Жени Мажи
Is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Стил:
Spandex Polyster Половината Cincher

Поврзани производи