100pcs Бакар Метал Печат Ознаки Шарм Приврзоци Круг Ознака Шарм за Ѓердан Хривнија Одлуки
Ново - 0 %

100pcs Бакар Метал Печат Ознаки Шарм Приврзоци Круг Ознака Шарм за Ѓердан Хривнија Одлуки

Залиха
DEN 571.20
DEN 571.00
Износот:

100pcs/многу
Дијаметар : 8mm 10мм 12mm Обезбеди сопствен ЛОГОТО на услугата

Декларираните карактеристики

Големина:
8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
1cm
Бренд Име:
ywleiao
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
0.1cm
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
0.7g
Накит Наоди Тип:
Pendant
боја:
Злато Сребро КС Златен Пиштол Црна
Дијаметар:
8мм 10мм 12mm
Дебелина:
1mm

Поврзани производи